Promocje

Newsletter

Jesteśmy doświadczoną hurtownią podologiczną — od lat dbamy o wyposażenie gabinetów podologicznych w całej Polsce. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest ochrona stóp. Właśnie dlatego oferujemy produkty najwyższej jakości, które zostały wcześniej odpowiednio sprawdzone.

Czym wyróżniamy się na rynku? Przede wszystkim bogactwem oferty. Kosmetyki do stóp, Alpa maść konopna, cęgi do paznokci, fotel kosmetyczny hydrauliczny, fotel kosmetyczny elektryczny, fotele do pedicure, frezeraka podologiczna, specjalistyczne narzędzia podologiczne, odzież do gabinetu podologicznego — możemy zaoferować Ci to wszystko, a także znacznie więcej. Z pewnością znajdziesz u nas to, czego szukasz i co będzie Ci niezbędne w codziennej pracy. Współpracujemy z producentami znanymi na całym świecie.

Jeżeli stawiasz pierwsze kroki w podologii, obsługa naszego sklep z chęcią Ci doradzi. Zawsze dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, a Twoja satysfakcja to nasz priorytet. Odpowiednia obsługa Klienta jest dla nas wyjątkowo ważna.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu podologicznego. Na stronie często pojawiają się promocje, wyprzedaże oraz nowości. Dostawy realizujemy w ciągu jednego dnia roboczego od momentu wpływu płatności.

Zapraszamy do kontaktu:

PODOPEDI Łukasz Staniczek
Krzyżanowska 4
47-451 Tworków
NIP 639 186 54 85

Telefon 32 707 22 67

Numer konta do wpłaty, bank BZWBK:  92 1090 1766 0000 0001 0963 1493