Promocje

Newsletter

Sklep internetowy www.podopedi.pl jest własnością firmy Podopedi.

Ceny oferowanych produktów stanowią wiążącą ofertę handlową (wyłączając ewidentne błędy systemowe) na dzień zawarcia umowy sprzedaży  przez złożenie zamówienia, dotyczącą tylko i wyłącznie sprzedaży przez stronę internetową www.podopedi.pl, w rozumieniu przepisów prawa, i mogą różnić się od cen produktów dostępnych w salonach firmowych Podopedi. Firma Podopedi, zastrzega sobie prawo odmowy zwrotu różnicy w cenie produktu, którego zakupu Klient dokonał w salonie firmowym podopedi. Właściciel serwisu, firma Podopedi, dokłada wszelkich starań aby publikowane w serwisie informacje www.podopedi.pl były możliwie najdokładniejsze i aktualne. 

Informacje zamieszczone w sklepie internetowym www.podopedi.pl są chronione prawem autorskim. Znaki handlowe oraz logotypy prezentowane w sklepie www.podopedi.pl są chronione prawem handlowym oraz umowami międzynarodowymi, a ich użycie bez odpowiedniej zgody jest zabronione. Powielanie, tłumaczenie, wprowadzanie do pamięci, przetwarzanie na inne media elektroniczne jest zabronione. Kopiowanie i użytkowanie również we fragmentach - jest dozwolone jedynie po uzyskaniu zezwolenia od firmy Podopedi.

Treść i struktura strony internetowej www.podopedi.pl chronione są prawem autorskim. Powielanie informacji, wykorzystanie tekstów w całości lub jego fragmentów bądź materiałów graficznych, wymaga wcześniejszej pisemnej zgody. Prawo do publikacji i powielania przysługuje wyłącznie firmie Podopedi.

Wszelkie zastrzeżone nazwy i loga firm, pojawiających się w materiałach udostępnianych przez sklep www.podopedi.pl zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.